| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad mini (5nd Gen) |
| Transmisja danych | brak |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Kolor | różowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot), funkcja telefonu, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje aparatu | panorama, autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Kod producenta | MUU62NF/A |
| Szerokość | 134.80 mm |
| Wysokość | 203.20 mm |
| Głębokość | 6.10 mm |
| Waga | 300.50 g |
| Układ graficzny | PowerVR GXA6450 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 5124 mAh |
| Model procesora | Apple A12 |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a6a670d9-4e48-4db7-95fa-03d1bd58c521
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(433)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(59)
Urządzenia Szczecin
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(17)
Urządzenia Konin
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Bogdaniec
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Drwalew
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)