| Stan | Bardzo dobry |
| Złącza | USB4, Thunderbolt, USB 3.1 typ C |
| Marka | Apple |
| Model procesora | M2 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Nawigacja | GPS |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Transmisja danych | 5G |
| Przekątna ekranu | 11 " |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (4th Gen) |
| Kod producenta | A2761 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 73a2526b-4470-4dc2-b0a6-19f22e018dfa
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(435)
Urządzenia Warszawa
 
(419)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(50)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Puławy
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Chełm
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Krosno
 
(5)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)