| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 11.00 " |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (2nd Gen) |
| Kod producenta | A2228 |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 178.50 mm |
| Wysokość | 247.60 mm |
| Głębokość | 5.90 mm |
| Waga | 471.00 g |
| Układ graficzny | Apple GPU |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | funkcja telefonu, tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 7538 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2360 x 1640 |
| Model procesora | Apple A12Z Bionic |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: e4834c1f-30d3-49a2-80b1-a319b681e769
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(441)
Urządzenia Kielce
 
(105)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Zamość
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)