| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Częstotliwość procesora | 2.26 GHz |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga | 437 g |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Złącza | Lightning |
| Kod producenta | FLMN2LL/A |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, panorama, zoom, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy |
| System operacyjny | iOS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, żyroskop, czytnik linii papilarnych, barometr |
| Układ graficzny | M9 |
| Głębokość produktu | 6.1 mm |
| Model | iPad Pro 9.7 |
| Przekątna ekranu | 9.7 " |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 7306 mAh |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Kolor | szary |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Szerokość produktu | 169.5 mm |
| Marka | Apple |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD) |
| Ekran dotykowy | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fef7c20b-a26c-42ec-a7a0-a9b7089faec8
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(437)
Urządzenia Warszawa
 
(420)
Urządzenia Kielce
 
(91)
Urządzenia Gliwice
 
(72)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(70)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Zgorzelec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Żory
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)