O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Orsay |
| Rozmiar | 36 |
| Kolor | niebieski |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Dekolt | kokarda |
| Rękaw | długi rękaw |
| Zapięcie | zatrzask |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Płeć | kobieta |
| Szerokość pod pachami | 50 cm |
| Skład materiałowy | cotton |
| Cechy dodatkowe | brak, jeans |
| Długość całkowita | 64 cm |
| Długość rękawa | 61 cm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 921e0439-5fd0-4705-b54d-6e58fc7a3b91
Podobne wyszukiwania
Koszule Warszawa
 
(873)
Koszule Koło
 
(236)
Koszule Lublin
 
(155)
Koszule Kielce
 
(89)
Koszule Morąg
 
(35)
Koszule Łęczyca
 
(30)
Koszule Chodzież
 
(27)
Koszule Opole
 
(27)
Koszule Sosnowiec
 
(26)
Koszule Zamość
 
(25)
Koszule Gliwice
 
(25)
Koszule Tuszyn
 
(25)
Koszule Jarosław
 
(23)
Koszule Elbląg
 
(21)
Koszule Mysłowice
 
(21)
Koszule Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Koszule Jelenia Góra
 
(18)
Koszule Stargard
 
(17)
Koszule Nowy Targ
 
(17)
Koszule Kłodzko
 
(16)
Koszule Przemyśl
 
(15)
Koszule Śrem
 
(15)
Koszule Świnna
 
(15)
Koszule Siedlików
 
(15)
Koszule Wołów
 
(15)
Koszule Piaseczno
 
(14)
Koszule Wadowice
 
(13)
Koszule Gryfice
 
(13)
Koszule Celestynów
 
(13)
Koszule Myślenice
 
(12)
Koszule Tczew
 
(12)
Koszule Braniewo
 
(10)
Koszule Myszków
 
(10)
Koszule Zgierz
 
(10)
Koszule Skierniewice
 
(10)
Koszule Bolesławiec
 
(9)
Koszule Będzin
 
(9)
Koszule Łęczna
 
(9)
Koszule Siemianowice Śląskie
 
(8)
Koszule Witonia
 
(8)
Koszule Sobolew
 
(8)
Koszule Legionowo
 
(8)
Koszule Opalenica
 
(8)
Koszule Wągrowiec
 
(8)
Koszule Kobyłka
 
(8)
Koszule Pępowo
 
(7)
Koszule Łuków
 
(7)
Koszule Strzelin
 
(7)
Koszule Przysucha
 
(7)
Koszule Mikołów
 
(7)
Koszule Olsztynek
 
(6)
Koszule Choszczno
 
(6)
Koszule Garbów
 
(6)
Koszule Szczecinek
 
(6)
Koszule Jabłonna
 
(6)
Koszule Dobczyce
 
(6)
Koszule Kołaczyce
 
(6)
Koszule Świnoujście
 
(6)
Koszule Stryszawa
 
(6)
Koszule Jejkowice
 
(6)
Koszule Szubin
 
(6)
Koszule Czernica
 
(6)
Koszule Godętowo
 
(5)
Koszule Pelplin
 
(5)
Koszule Rydułtowy
 
(5)
Koszule Ruda
 
(5)
Koszule Siemiatycze
 
(5)
Koszule Chełmiec
 
(5)
Koszule Pasłęk
 
(5)
Koszule Białogard
 
(5)
Koszule Puławy
 
(5)
Koszule Mieszkowice
 
(5)
Koszule Dobrynin
 
(5)
Koszule Karsibór
 
(5)
Koszule Wasilków
 
(5)
Koszule Mała Słońca
 
(5)
Koszule Hajnówka
 
(4)
Koszule Chełmno
 
(4)
Koszule Falęcin Nowy
 
(4)
Koszule Brzeziny
 
(4)
Koszule Odolion
 
(4)
Koszule Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Koszule Lipka
 
(4)
Koszule Raciszewo
 
(4)
Koszule Jawiszowice
 
(4)
Koszule Tułowice
 
(4)
Koszule Tarnowo Podgórne
 
(4)
Koszule Ełk
 
(4)
Koszule Cisiec
 
(4)
Koszule Kowanówko
 
(4)
Koszule Komorniki
 
(4)
Koszule Łosice
 
(4)
Koszule Baruchowo
 
(4)
Koszule Krasnystaw
 
(4)
Koszule Starachowice
 
(4)
Koszule Mroczenko
 
(4)