| Stan | Nowy |
| Marka | Puma |
| Rozmiar | M |
| Kolor dominujący | czarny |
| Płeć | mężczyzna |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Rękaw | krótki rękaw |
| Dekolt | okrągły |
| Skład materiałowy | bawełna |
| Długość całkowita | 74 cm |
| Szerokość pod pachami | 50 cm |
| Wzrost | 170 cm, 185 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 26f62f7e-bf78-496d-8a42-8de5cebc36fd
Podobne wyszukiwania
Koszulki Warszawa
 
(111)
Koszulki Kraków
 
(78)
Koszulki Bielsk Podlaski
 
(57)
Koszulki Kielce
 
(37)
Koszulki Poznań
 
(30)
Koszulki Wrocław
 
(28)
Koszulki Jarosław
 
(26)
Koszulki Zalesie Górne
 
(23)
Koszulki Gdynia
 
(21)
Koszulki Lublin
 
(20)
Koszulki Łódź
 
(19)
Koszulki Gorzów Wielkopolski
 
(18)
Koszulki Gdańsk
 
(18)
Koszulki Białystok
 
(17)
Koszulki Skarżysko-Kamienna
 
(16)
Koszulki Siemiatycze
 
(14)
Koszulki Stalowa Wola
 
(14)
Koszulki Lubin
 
(14)
Koszulki Kuźnica Masłońska
 
(12)
Koszulki Ostrołęka
 
(12)
Koszulki Zielonki
 
(11)
Koszulki Tarnów
 
(11)
Koszulki Rzeszów
 
(11)
Koszulki Złotów
 
(11)
Koszulki Świercze
 
(10)
Koszulki Jelenia Góra
 
(10)
Koszulki Zamość
 
(10)
Koszulki Bytom
 
(10)
Koszulki Katowice
 
(10)
Koszulki Kalisz
 
(9)
Koszulki Toruń
 
(8)
Koszulki Szczecin
 
(8)
Koszulki Piła
 
(8)
Koszulki Tychy
 
(7)
Koszulki Rybnik
 
(7)
Koszulki Kozienice
 
(7)
Koszulki Szydłowiec
 
(7)
Koszulki Wejherowo
 
(7)
Koszulki Bydgoszcz
 
(7)
Koszulki Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Koszulki Zakopane
 
(7)
Koszulki Zbąszyń
 
(6)
Koszulki Osieczna
 
(6)
Koszulki Zielona Góra
 
(6)
Koszulki Lipinki
 
(6)
Koszulki Olsztyn
 
(6)
Koszulki Szpetal Górny
 
(6)
Koszulki Nowy Sącz
 
(6)
Koszulki Ostróda
 
(6)
Koszulki Sokołów Podlaski
 
(6)
Koszulki Kościerzyna
 
(5)
Koszulki Będzin
 
(5)
Koszulki Stepnica
 
(5)
Koszulki Konin
 
(5)
Koszulki Pabianice
 
(5)
Koszulki Bielsko-Biała
 
(5)
Koszulki Polkowice
 
(5)
Koszulki Opole
 
(5)
Koszulki Płock
 
(5)
Koszulki Żyrardów
 
(5)
Koszulki Radków
 
(5)
Koszulki Elbląg
 
(5)
Koszulki Leśnica
 
(4)
Koszulki Jasło
 
(4)
Koszulki Ostrzeszów
 
(4)
Koszulki Chełmża
 
(4)
Koszulki Leszno
 
(4)
Koszulki Kępno
 
(4)
Koszulki Psary
 
(4)
Koszulki Gorlice
 
(4)
Koszulki Żychlin
 
(4)
Koszulki Mysłowice
 
(4)
Koszulki Psucin
 
(4)
Koszulki Częstochowa
 
(4)
Koszulki Golasowice
 
(4)
Koszulki Biskupice
 
(4)
Koszulki Łęczyca
 
(4)
Koszulki Legnica
 
(4)
Koszulki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Koszulki Kasinka Mała
 
(4)