| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Epee |
| Rodzaj | inny |
| Wiek dziecka | 18 m + |
| Płeć | dziewczynki |
| Bohater / Bajka | brak |
| Język | angielski |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Materiał | tkanina |
| Efekty | ruchowe, dźwiękowe |
| Kolor | wielokolorowy |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej |
| Minimalny wiek dziecka | 1 |
| Zawiera baterie | tak |
| Seria | EP60174 |
| Kod producenta | EP60174 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.020 kg |
| Wysokość produktu | 28.00 cm |
| Szerokość produktu | 21.00 cm |
| Głębokość produktu | 26.00 cm |
| Baterie | 3x AA |
| EAN (GTIN) | 5905896601742 |
O przedmiocie
Oferta: f9a671a0-0102-4f87-a52a-621f41d04ac7
Podobne wyszukiwania
Interaktywne Warszawa
 
(77)
Interaktywne Kraków
 
(44)
Interaktywne Raszyn
 
(29)
Interaktywne Poznań
 
(23)
Interaktywne Wrocław
 
(22)
Interaktywne Tarnów
 
(21)
Interaktywne Gdańsk
 
(21)
Interaktywne Łódź
 
(15)
Interaktywne Rzeszów
 
(15)
Interaktywne Inowrocław
 
(15)
Interaktywne Lublin
 
(13)
Interaktywne Bydgoszcz
 
(11)
Interaktywne Rzezawa
 
(11)
Interaktywne Opole
 
(10)
Interaktywne Zamość
 
(10)
Interaktywne Ostrzeszów
 
(10)
Interaktywne Bielsko-Biała
 
(10)
Interaktywne Żory
 
(10)
Interaktywne Chynów
 
(9)
Interaktywne Dębno
 
(9)
Interaktywne Słupsk
 
(9)
Interaktywne Katowice
 
(8)
Interaktywne Jastrzębie-Zdrój
 
(8)
Interaktywne Białystok
 
(7)
Interaktywne Szczecin
 
(7)
Interaktywne Bochnia
 
(7)
Interaktywne Piaseczno
 
(6)
Interaktywne Sękocin-Las
 
(6)
Interaktywne Krasne
 
(6)
Interaktywne Gdynia
 
(6)
Interaktywne Radom
 
(5)
Interaktywne Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Interaktywne Rybnik
 
(5)
Interaktywne Ksawerów
 
(5)
Interaktywne Częstochowa
 
(5)
Interaktywne Pleszew
 
(5)
Interaktywne Świecie
 
(5)
Interaktywne Suwałki
 
(5)
Interaktywne Koszalin
 
(5)
Interaktywne Bystra
 
(4)
Interaktywne Włocławek
 
(4)
Interaktywne Leszno
 
(4)
Interaktywne Wadowice
 
(4)
Interaktywne Lubiewo
 
(4)
Interaktywne Stalowa Wola
 
(4)
Interaktywne Olsztyn
 
(4)
Interaktywne Brwinów
 
(4)
Interaktywne Sosnowiec
 
(4)
Interaktywne Legnica
 
(4)
Interaktywne Kożuchów
 
(4)
Interaktywne Płock
 
(4)
Interaktywne Marki
 
(4)
Interaktywne Wólka Kosowska
 
(4)
Interaktywne Skórzewo
 
(4)
Interaktywne Przemyśl
 
(4)
Interaktywne Mogilno
 
(4)
Interaktywne Bytom
 
(4)