| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozmiar ramy | 19 cali |
| Rozmiar koła (") | 28 |
| Liczba biegów | 27 |
| Model | Trans |
| Waga | 16.8 kg |
| Materiał ramy | aluminium |
| Hamulce | tarczowe hydrauliczne |
| Rodzaj przerzutki | zewnętrzna |
| Amortyzacja | przód |
| Wyposażenie dodatkowe | bagażnik, błotniki, dzwonek, koszyk na bidon, ochraniacz piankowy, osłona łańcucha, oświetlenie, stopka |
| Korba | trzyrzędowa |
| Pedały | platformowe |
| Skok amortyzatora | 63 mm |
| Płeć | mężczyzna |
| Rok produkcji | 2018 |
| Wzrost użytkownika | 175 cm, 185 cm |
| Stopień złożenia | złożony, gotowy do jazdy |
| Szerokość cale | 1.6 " |
O przedmiocie
Oferta: b0c1be95-b0ef-48c4-a3b6-d63293c61599
Podobne wyszukiwania
Trekkingowe Warszawa
 
(69)
Trekkingowe Wrocław
 
(48)
Trekkingowe Kraków
 
(41)
Trekkingowe Szczecin
 
(18)
Trekkingowe Poznań
 
(18)
Trekkingowe Gdańsk
 
(17)
Trekkingowe Łódź
 
(14)
Trekkingowe Białystok
 
(12)
Trekkingowe Lublin
 
(11)
Trekkingowe Katowice
 
(10)
Trekkingowe Radom
 
(10)
Trekkingowe Gdynia
 
(10)
Trekkingowe Kalisz
 
(9)
Trekkingowe Bielsko-Biała
 
(9)
Trekkingowe Bydgoszcz
 
(9)
Trekkingowe Gliwice
 
(8)
Trekkingowe Świdnica
 
(8)
Trekkingowe Milicz
 
(8)
Trekkingowe Września
 
(8)
Trekkingowe Koszalin
 
(8)
Trekkingowe Zielona Góra
 
(7)
Trekkingowe Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Trekkingowe Kielce
 
(6)
Trekkingowe Legnica
 
(6)
Trekkingowe Toruń
 
(6)
Trekkingowe Jamno
 
(6)
Trekkingowe Pyskowice
 
(6)
Trekkingowe Leszno
 
(6)
Trekkingowe Konin
 
(5)
Trekkingowe Rybnik
 
(5)
Trekkingowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Trekkingowe Nysa
 
(5)
Trekkingowe Łochów
 
(5)
Trekkingowe Wadowice Górne
 
(5)
Trekkingowe Rzeszów
 
(5)
Trekkingowe Tarnowskie Góry
 
(5)
Trekkingowe Częstochowa
 
(5)
Trekkingowe Bełchatów
 
(5)
Trekkingowe Ząbki
 
(4)
Trekkingowe Jaworzno
 
(4)
Trekkingowe Konstancin-Jeziorna
 
(4)
Trekkingowe Tarnów
 
(4)
Trekkingowe Wągrowiec
 
(4)
Trekkingowe Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Trekkingowe Włocławek
 
(4)
Trekkingowe Tychy
 
(4)
Trekkingowe Firlej
 
(4)
Trekkingowe Głogów
 
(4)
Trekkingowe Zduńska Wola
 
(4)
Trekkingowe Przemyśl
 
(4)
Trekkingowe Chorzów
 
(4)
Trekkingowe Opole
 
(4)
Trekkingowe Elbląg
 
(4)