| Stan | Nowy |
| Rozmiar | S |
| Rodzaj | wiatrówka |
| Długość całkowita | 70 cm |
| Marka | bez marki |
| Szerokość na dole produktu | 114 cm |
| Długość | do bioder |
| Szerokość pod pachami | 116 cm |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Kaptur | z kapturem |
| Płeć | mężczyzna |
| Długość rękawa | 64 cm |
| Odcień | wrzosowy |
| Kolor dodatkowy | zielony |
| Liczba kieszeni | 1 |
| Kolor | fioletowy |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 11e1f2d0-3f37-4e77-9148-0e4ee7ddfebd
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1622)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(250)
Kurtki Kielce
 
(114)
Kurtki Opole
 
(101)
Kurtki Sosnowiec
 
(82)
Kurtki Gliwice
 
(79)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(56)
Kurtki Stargard
 
(52)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(41)
Kurtki Zamość
 
(35)
Kurtki Przemyśl
 
(35)
Kurtki Krasnystaw
 
(28)
Kurtki Zgierz
 
(24)
Kurtki Będzin
 
(24)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Legionowo
 
(24)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Nowy Targ
 
(20)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Puławy
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(18)
Kurtki Puste Łąki
 
(15)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Krośnice
 
(12)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(11)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Drwalew
 
(9)
Kurtki Wągrowiec
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Wołów
 
(9)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Limanowa
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(6)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Prochowice
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Plewiska
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Pustków
 
(4)
Kurtki Kobierzyce
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)