| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Outhorn |
| Rozmiar | S |
| Kolor | czarny, szary |
| Kaptur | z kapturem |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | ocieplenie |
| Płeć | Produkt męski |
| Długość całkowita | 70 cm |
| Długość rękawa | 68 cm |
| Szerokość pod pachami | 53 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 80c64605-b624-487a-98fd-3240781db895
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1614)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(252)
Kurtki Kielce
 
(114)
Kurtki Opole
 
(91)
Kurtki Gliwice
 
(89)
Kurtki Sosnowiec
 
(80)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Stargard
 
(52)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(42)
Kurtki Przemyśl
 
(35)
Kurtki Zamość
 
(35)
Kurtki Piaseczno
 
(31)
Kurtki Krasnystaw
 
(28)
Kurtki Będzin
 
(25)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Legionowo
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(24)
Kurtki Zgierz
 
(23)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Nowy Targ
 
(19)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(18)
Kurtki Puste Łąki
 
(15)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(12)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Drwalew
 
(10)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(8)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)