| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor dodatkowy | żółty |
| Zapięcie | zamek |
| Szerokość na dole produktu | 57 cm |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Rozmiar | M |
| Rodzaj | wiatrówka |
| Długość rękawa | 61 cm |
| Szerokość pod pachami | 59 cm |
| Długość całkowita | 71 cm |
| Liczba kieszeni | 5 |
| Długość | do bioder |
| Płeć | mężczyzna |
| Szerokość w ramionach | 50 cm |
| Kolor | inny kolor |
| Model | Jack Wolfskin |
| Kaptur | odpinany kaptur |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Materiał dominujący | inny |
| Kolekcja | Jack Wolfskin |
| Cechy dodatkowe | przeciwdeszczowa, z odpinanym kapturem |
| Wzór dominujący | logo |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8d381592-a487-4668-a68c-6d737a26f77f
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1650)
Kurtki Lublin
 
(236)
Kurtki Koło
 
(135)
Kurtki Kielce
 
(115)
Kurtki Gliwice
 
(102)
Kurtki Opole
 
(93)
Kurtki Sosnowiec
 
(81)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Stargard
 
(53)
Kurtki Jelenia Góra
 
(52)
Kurtki Elbląg
 
(41)
Kurtki Zamość
 
(34)
Kurtki Przemyśl
 
(34)
Kurtki Puławy
 
(32)
Kurtki Krasnystaw
 
(31)
Kurtki Będzin
 
(26)
Kurtki Legionowo
 
(26)
Kurtki Nowy Targ
 
(24)
Kurtki Zgierz
 
(24)
Kurtki Mysłowice
 
(23)
Kurtki Łuków
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Szczecinek
 
(20)
Kurtki Skierniewice
 
(20)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(18)
Kurtki Jarosław
 
(16)
Kurtki Myślenice
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Kurtki Myszków
 
(14)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Żywiec
 
(11)
Kurtki Puste Łąki
 
(11)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Głubczyce
 
(10)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Wałcz
 
(10)
Kurtki Kłodzko
 
(9)
Kurtki Siemiatycze
 
(8)
Kurtki Drwalew
 
(8)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Kluczbork
 
(8)
Kurtki Limanowa
 
(8)
Kurtki Mikołów
 
(8)
Kurtki Jabłonna
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(7)
Kurtki Szubin
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Chełmno
 
(7)
Kurtki Płońsk
 
(7)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Kamienna Góra
 
(7)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Plewiska
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(6)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Milicz
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Prochowice
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Sulęcin
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Fidest
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Mogilany
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Kobierzyce
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Ustroń
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)