| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Killtec |
| Rozmiar | M/L |
| Płeć | Produkt męski |
| Rodzaj | inny |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Wzór dominujący | logo |
| Materiał dominujący | inny |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | naszywki, ocieplenie, przeciwdeszczowa, z odpinanym kapturem |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Długość całkowita | 77 cm |
| Długość rękawa | 68 cm |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Szerokość w ramionach | 51 cm |
| Szerokość na dole produktu | 58 cm |
| Model | Killtec Level 5 |
| Kolekcja | Killtec Level 5 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1d7fe6c1-e502-4cc1-9a4f-72ebc5dd5fcf
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1613)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(253)
Kurtki Kielce
 
(115)
Kurtki Opole
 
(100)
Kurtki Gliwice
 
(88)
Kurtki Sosnowiec
 
(82)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Stargard
 
(52)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(42)
Kurtki Zamość
 
(35)
Kurtki Przemyśl
 
(34)
Kurtki Krasnystaw
 
(28)
Kurtki Będzin
 
(26)
Kurtki Legionowo
 
(25)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(23)
Kurtki Zgierz
 
(23)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(19)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Nowy Targ
 
(19)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Puste Łąki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(11)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Drwalew
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(8)
Kurtki Wołów
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Krośnice
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)