| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | S |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | niebieski |
| Odcień | granatowy |
| Rodzaj | softshell |
| Długość | do bioder |
| Zapięcie | zamek |
| Długość całkowita | 65 cm |
| Długość rękawa | 64 cm |
| Szerokość pod pachami | 50 cm |
| Szerokość w ramionach | 42 cm |
| Szerokość na dole produktu | 50 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 00b207e3-41b2-44c6-8bd1-cca5614111f8
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1617)
Kurtki Lublin
 
(251)
Kurtki Koło
 
(137)
Kurtki Kielce
 
(112)
Kurtki Opole
 
(97)
Kurtki Gliwice
 
(85)
Kurtki Sosnowiec
 
(77)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Jelenia Góra
 
(51)
Kurtki Stargard
 
(50)
Kurtki Elbląg
 
(39)
Kurtki Przemyśl
 
(35)
Kurtki Zamość
 
(34)
Kurtki Puławy
 
(33)
Kurtki Krasnystaw
 
(30)
Kurtki Legionowo
 
(25)
Kurtki Zgierz
 
(24)
Kurtki Będzin
 
(24)
Kurtki Nowy Targ
 
(23)
Kurtki Mysłowice
 
(23)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Skierniewice
 
(19)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(18)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Ełk
 
(14)
Kurtki Jarosław
 
(14)
Kurtki Myszków
 
(14)
Kurtki Puste Łąki
 
(13)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Wałcz
 
(10)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Drwalew
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Szubin
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Wągrowiec
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Prochowice
 
(5)
Kurtki Sulęcin
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Milicz
 
(5)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Plewiska
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Józefów
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Ustroń
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Czempiń
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Strażów
 
(4)