| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | M |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | niebieski |
| Odcień | granatowy |
| Rodzaj | parka |
| Długość | do połowy uda |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Zapięcie | zamek |
| Kaptur | z kapturem |
| Materiał dominujący | poliester |
| Cechy dodatkowe | ocieplenie, z podszewką |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Długość całkowita | 75 cm |
| Długość rękawa | 70 cm |
| Szerokość w ramionach | 47 cm |
| Szerokość na dole produktu | 52 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 31ab1846-09c6-4b3b-8d4f-9c96ad9da36d
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1616)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(253)
Kurtki Kielce
 
(114)
Kurtki Opole
 
(91)
Kurtki Gliwice
 
(89)
Kurtki Sosnowiec
 
(77)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Stargard
 
(52)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(42)
Kurtki Zamość
 
(35)
Kurtki Przemyśl
 
(34)
Kurtki Krasnystaw
 
(28)
Kurtki Będzin
 
(25)
Kurtki Legionowo
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(24)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Zgierz
 
(23)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Nowy Targ
 
(19)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(18)
Kurtki Puste Łąki
 
(15)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(12)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Drwalew
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Józefów
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Ustroń
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Prochowice
 
(4)