| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | XL |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | bez marki |
| Linia | regular |
| Kolor | beżowy |
| Odcień | ecru |
| Kolor dodatkowy | czerwony |
| Rodzaj | bomber |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Zapięcie | zamek |
| Kaptur | bez kaptura |
| Cechy dodatkowe | z podszewką |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Długość całkowita | 70 cm |
| Szerokość pod pachami | 61 cm |
| Szerokość w ramionach | 50 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7c9fa50b-7e07-4729-b491-d4b92ea5906f
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1616)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(259)
Kurtki Kielce
 
(115)
Kurtki Opole
 
(91)
Kurtki Gliwice
 
(89)
Kurtki Sosnowiec
 
(77)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(56)
Kurtki Stargard
 
(50)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(42)
Kurtki Zamość
 
(36)
Kurtki Przemyśl
 
(34)
Kurtki Krasnystaw
 
(29)
Kurtki Legionowo
 
(26)
Kurtki Będzin
 
(25)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(24)
Kurtki Zgierz
 
(23)
Kurtki Wadowice
 
(22)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Nowy Targ
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(18)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Puste Łąki
 
(13)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(12)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Drwalew
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(8)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Plewiska
 
(6)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Ustroń
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Sulęcin
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Strażów
 
(4)