| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | L |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | czarny |
| Kolor dodatkowy | biały |
| Rodzaj | pikowana |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Zapięcie | zamek |
| Kaptur | odpinany kaptur |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Wzór dominujący | logo |
| Długość całkowita | 71 cm |
| Długość rękawa | 69 cm |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Szerokość w ramionach | 54 cm |
| Szerokość na dole produktu | 48 cm |
| Model | Philipp Plein |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d7896d3c-2180-4348-9654-3a03ebe17bdd
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1609)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(254)
Kurtki Kielce
 
(113)
Kurtki Opole
 
(101)
Kurtki Gliwice
 
(83)
Kurtki Sosnowiec
 
(81)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(56)
Kurtki Stargard
 
(52)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(40)
Kurtki Przemyśl
 
(36)
Kurtki Zamość
 
(35)
Kurtki Krasnystaw
 
(28)
Kurtki Zgierz
 
(24)
Kurtki Będzin
 
(24)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Legionowo
 
(24)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(21)
Kurtki Nowy Targ
 
(20)
Kurtki Puławy
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(18)
Kurtki Puste Łąki
 
(16)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Krośnice
 
(11)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(11)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Drwalew
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Wołów
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(8)
Kurtki Limanowa
 
(8)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(6)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Plewiska
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Pustków
 
(4)
Kurtki Kobierzyce
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)