| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asos |
| Długość | do pasa |
| Linia | plus size (duże rozmiary) |
| Rozmiar | XXL |
| Płeć | mężczyzna |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Długość rękawa | 60 cm |
| Kolor | żółty |
| Długość całkowita | 69 cm |
| Kaptur | bez kaptura |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Rodzaj | inny |
| Zapięcie | zamek |
| Szerokość w ramionach | 60 cm |
| Odcień | sepia |
| Szerokość pod pachami | 70 cm |
| Szerokość na dole produktu | 70 cm |
| Cechy dodatkowe | z podszewką |
O przedmiocie
Oferta: e4edfd68-ad63-4dec-b54e-8c89cba53b39
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1615)
Kurtki Koło
 
(268)
Kurtki Lublin
 
(252)
Kurtki Kielce
 
(114)
Kurtki Opole
 
(91)
Kurtki Gliwice
 
(89)
Kurtki Sosnowiec
 
(82)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Stargard
 
(51)
Kurtki Jelenia Góra
 
(49)
Kurtki Elbląg
 
(40)
Kurtki Zamość
 
(35)
Kurtki Przemyśl
 
(35)
Kurtki Piaseczno
 
(31)
Kurtki Krasnystaw
 
(28)
Kurtki Będzin
 
(25)
Kurtki Legionowo
 
(25)
Kurtki Mysłowice
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(24)
Kurtki Zgierz
 
(23)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Wadowice
 
(21)
Kurtki Łuków
 
(20)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Nowy Targ
 
(19)
Kurtki Skierniewice
 
(18)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Kurtki Puste Łąki
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Jarosław
 
(12)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(12)
Kurtki Myszków
 
(12)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Kurtki Drwalew
 
(10)
Kurtki Kłodzko
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Wałcz
 
(9)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Wągrowiec
 
(8)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Szubin
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Milicz
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Zambrów
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)