| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Przeznaczenie | uniwersalna |
| Kolor | biały |
| Przewód w zestawie | tak |
| Złącza | USB typ C |
| Zgodność ze standardem | Quick Charge 4.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 1.0, Quick Charge 2.0 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Ładowarka 120 W |
| EAN (GTIN) | 6214174156263 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.163 kg |
| Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie | 1 |
| Prąd wyjściowy | 6000.00 mA |
| Napięcie wyjściowe | 6.00 V |
| Długość przewodu | 1.00 m |
| Kod taryfy celnej | 85044060 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 64b0fbed-464f-46b7-a1f6-5868605a2899
Podobne wyszukiwania
Sieciowe Warszawa
 
(316)
Sieciowe Wrocław
 
(94)
Sieciowe Łódź
 
(41)
Sieciowe Gdańsk
 
(39)
Sieciowe Kielce
 
(36)
Sieciowe Lublin
 
(30)
Sieciowe Bydgoszcz
 
(27)
Sieciowe Gdynia
 
(27)
Sieciowe Włocławek
 
(26)
Sieciowe Rzeszów
 
(26)
Sieciowe Opole
 
(26)
Sieciowe Szczecin
 
(24)
Sieciowe Osielsko
 
(21)
Sieciowe Wadowice
 
(18)
Sieciowe Namysłów
 
(17)
Sieciowe Legionowo
 
(17)
Sieciowe Ostrołęka
 
(16)
Sieciowe Biała Podlaska
 
(15)
Sieciowe Gliwice
 
(15)
Sieciowe Piaseczno
 
(14)
Sieciowe Pułtusk
 
(14)
Sieciowe Kalisz
 
(13)
Sieciowe Radom
 
(12)
Sieciowe Nowa Sól
 
(12)
Sieciowe Tarnów
 
(11)
Sieciowe Bielsko-Biała
 
(11)
Sieciowe Sosnowiec
 
(11)
Sieciowe Piekary Śląskie
 
(11)
Sieciowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Sieciowe Przemyśl
 
(11)
Sieciowe Słupsk
 
(10)
Sieciowe Poniatowa
 
(9)
Sieciowe Olsztyn
 
(9)
Sieciowe Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Sieciowe Wałbrzych
 
(9)
Sieciowe Jelenia Góra
 
(8)
Sieciowe Oborniki Śląskie
 
(8)
Sieciowe Pruszków
 
(7)
Sieciowe Ksawerów
 
(7)
Sieciowe Żyrardów
 
(6)
Sieciowe Bolesławiec
 
(6)
Sieciowe Brzozów
 
(6)
Sieciowe Włoszakowice
 
(6)
Sieciowe Dębica
 
(6)
Sieciowe Rybnik
 
(6)
Sieciowe Częstochowa
 
(6)
Sieciowe Ropczyce
 
(6)
Sieciowe Koronowo
 
(6)
Sieciowe Skoczów
 
(6)
Sieciowe Mysłowice
 
(5)
Sieciowe Siedlce
 
(5)
Sieciowe Radomsko
 
(5)
Sieciowe Konin
 
(5)
Sieciowe Szczecinek
 
(5)
Sieciowe Kasinka Mała
 
(5)
Sieciowe Reszel
 
(5)
Sieciowe Suwałki
 
(5)
Sieciowe Legnica
 
(5)
Sieciowe Przeworsk
 
(5)
Sieciowe Ostrzeszów
 
(5)
Sieciowe Lipno
 
(5)
Sieciowe Elbląg
 
(5)
Sieciowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Sieciowe Chocianów
 
(4)
Sieciowe Dęblin
 
(4)
Sieciowe Podedwórze
 
(4)
Sieciowe Lubliniec
 
(4)
Sieciowe Ułęż
 
(4)
Sieciowe Gdów
 
(4)
Sieciowe Żory
 
(4)
Sieciowe Jarosław
 
(4)
Sieciowe Krosno
 
(4)
Sieciowe Nowy Tomyśl
 
(4)
Sieciowe Hrubieszów
 
(4)
Sieciowe Nowa Wieś
 
(4)
Sieciowe Oszczepalin Drugi
 
(4)
Sieciowe Wołomin
 
(4)
Sieciowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Sieciowe Chorzów
 
(4)
Sieciowe Myszków
 
(4)
Sieciowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Sieciowe Inowrocław
 
(4)
Sieciowe Bulowice
 
(4)
Sieciowe Zawiercie
 
(4)
Sieciowe Bochnia
 
(4)
Sieciowe Skierniewice
 
(4)
Sieciowe Szadek
 
(4)
Sieciowe Nysa
 
(4)
Sieciowe Węgrów
 
(4)
Sieciowe Tychy
 
(4)
Sieciowe Marki
 
(4)
Sieciowe Dobrzeń Wielki
 
(4)
Sieciowe Ruda Śląska
 
(4)
Sieciowe Kolbuszowa
 
(4)
Sieciowe Rzeczenica
 
(4)
Sieciowe Krasnobród
 
(4)