| Stan | Nowy |
| Marka | Eglo |
| Kolor dominujący | stare złoto |
| Kolor dodatkowy | bezbarwny |
| Pomieszczenie | Salon, Kuchnia, Korytarz/Schody, Biuro, Sypialnia, Jadalnia |
| Liczba punktów światła | 3 |
| Materiał dominujący | szkło |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zawiera baterie | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN (GTIN) | 9002759993146 |
| Długość/wysokość | 110.00 cm |
| Średnica/szerokość klosza | 19.50 cm |
| Szerokość produktu | 19.50 cm |
| Głębokość produktu | 113.00 cm |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 40.00 W |
| Kod producenta | 99314 |
| Kolekcja | LEBALIO |
| Kąt świecenia | 360 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4cd83339-5b1f-47a7-8f0d-d235b41b2391
Podobne wyszukiwania
Lampy wiszące Warszawa
 
(768)
Lampy wiszące Bydgoszcz
 
(95)
Lampy wiszące Lublin
 
(78)
Lampy wiszące Kielce
 
(55)
Lampy wiszące Gliwice
 
(50)
Lampy wiszące Opole
 
(48)
Lampy wiszące Sosnowiec
 
(38)
Lampy wiszące Ostrów Wielkopolski
 
(32)
Lampy wiszące Elbląg
 
(28)
Lampy wiszące Jelenia Góra
 
(27)
Lampy wiszące Grodzisk Mazowiecki
 
(26)
Lampy wiszące Mysłowice
 
(24)
Lampy wiszące Wadowice
 
(23)
Lampy wiszące Krapkowice
 
(22)
Lampy wiszące Piaseczno
 
(21)
Lampy wiszące Siemianowice Śląskie
 
(19)
Lampy wiszące Brzozów
 
(16)
Lampy wiszące Zgierz
 
(15)
Lampy wiszące Kobyłka
 
(14)
Lampy wiszące Bochnia
 
(13)
Lampy wiszące Bolesławiec
 
(12)
Lampy wiszące Zawiercie
 
(11)
Lampy wiszące Józefów
 
(11)
Lampy wiszące Komorniki
 
(11)
Lampy wiszące Humniska
 
(11)
Lampy wiszące Truskolasy
 
(11)
Lampy wiszące Mikołów
 
(11)
Lampy wiszące Limanowa
 
(10)
Lampy wiszące Starachowice
 
(10)
Lampy wiszące Koło
 
(10)
Lampy wiszące Śrem
 
(10)
Lampy wiszące Plewiska
 
(10)
Lampy wiszące Myślenice
 
(10)
Lampy wiszące Stargard
 
(9)
Lampy wiszące Krosno
 
(9)
Lampy wiszące Maków Podhalański
 
(9)
Lampy wiszące Tczew
 
(9)
Lampy wiszące Przemyśl
 
(9)
Lampy wiszące Jelcz-Laskowice
 
(8)
Lampy wiszące Wałcz
 
(8)
Lampy wiszące Jarosław
 
(8)
Lampy wiszące Krotoszyn
 
(8)
Lampy wiszące Grudynia Wielka
 
(8)
Lampy wiszące Jarocin
 
(8)
Lampy wiszące Gubin
 
(7)
Lampy wiszące Legionowo
 
(7)
Lampy wiszące Zamość
 
(7)
Lampy wiszące Będzin
 
(7)
Lampy wiszące Nowa Pogorzel
 
(7)
Lampy wiszące Dębe Wielkie
 
(7)
Lampy wiszące Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Lampy wiszące Nowy Targ
 
(6)
Lampy wiszące Zelów
 
(6)
Lampy wiszące Imielin
 
(6)
Lampy wiszące Krasnobród
 
(6)
Lampy wiszące Kamienna Góra
 
(6)
Lampy wiszące Myszków
 
(6)
Lampy wiszące Majdan Królewski
 
(6)
Lampy wiszące Skierniewice
 
(6)
Lampy wiszące Osielsko
 
(6)
Lampy wiszące Grabów nad Pilicą
 
(6)
Lampy wiszące Środa Śląska
 
(6)
Lampy wiszące Środa Wielkopolska
 
(6)
Lampy wiszące Wągrowiec
 
(6)
Lampy wiszące Sieraków
 
(6)
Lampy wiszące Brwinów
 
(5)
Lampy wiszące Ropczyce
 
(5)
Lampy wiszące Poraj
 
(5)
Lampy wiszące Jankowice
 
(5)
Lampy wiszące Bażanowice
 
(5)
Lampy wiszące Ciechanowiec
 
(5)
Lampy wiszące Babiak
 
(5)
Lampy wiszące Ełk
 
(5)
Lampy wiszące Iłża
 
(5)
Lampy wiszące Koluszki
 
(5)
Lampy wiszące Lubsko
 
(5)
Lampy wiszące Sułkowice
 
(5)
Lampy wiszące Zawadka
 
(5)
Lampy wiszące Brzeźnica
 
(5)
Lampy wiszące Świnoujście
 
(5)
Lampy wiszące Węgrów
 
(4)
Lampy wiszące Ustroń
 
(4)
Lampy wiszące Bielsk Podlaski
 
(4)
Lampy wiszące Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Lampy wiszące Bieździedza
 
(4)
Lampy wiszące Jabłonna
 
(4)
Lampy wiszące Braniewo
 
(4)
Lampy wiszące Strażów
 
(4)
Lampy wiszące Cyców
 
(4)
Lampy wiszące Dąbrówka
 
(4)
Lampy wiszące Zabierzów
 
(4)
Lampy wiszące Siemiatycze
 
(4)
Lampy wiszące Puławy
 
(4)
Lampy wiszące Stare Juchy
 
(4)
Lampy wiszące Milicz
 
(4)
Lampy wiszące Wołów
 
(4)