| Stan | Nowy |
| Głębokość produktu | 9.5 cm |
| Liczba punktów światła | więcej niż 12 |
| Pomieszczenie | Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Biuro, Salon, Uniwersalne, Łazienka, Korytarz/Schody, Pokój dziecięcy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Szerokość produktu | 12 cm |
| Zasilanie | bateryjne |
| Informacje dodatkowe | żarówki w zestawie |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A++ |
| Rodzaj gwintu | wymienny moduł LED |
| Jasność | 700 lm |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Długość/wysokość | 20 cm |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 5 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 kg |
| Marka | bez marki |
| Kolor | wielokolorowy |
| Barwa światła | biały ciepły |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 288db17f-f3f4-4635-8131-da922fdd39a3
Podobne wyszukiwania
Lampy wiszące Warszawa
 
(764)
Lampy wiszące Bydgoszcz
 
(94)
Lampy wiszące Lublin
 
(78)
Lampy wiszące Gliwice
 
(55)
Lampy wiszące Kielce
 
(53)
Lampy wiszące Opole
 
(47)
Lampy wiszące Sosnowiec
 
(39)
Lampy wiszące Ostrów Wielkopolski
 
(33)
Lampy wiszące Elbląg
 
(28)
Lampy wiszące Grodzisk Mazowiecki
 
(26)
Lampy wiszące Jelenia Góra
 
(25)
Lampy wiszące Mysłowice
 
(24)
Lampy wiszące Wadowice
 
(23)
Lampy wiszące Krapkowice
 
(22)
Lampy wiszące Piaseczno
 
(21)
Lampy wiszące Siemianowice Śląskie
 
(19)
Lampy wiszące Brzozów
 
(16)
Lampy wiszące Bochnia
 
(16)
Lampy wiszące Zgierz
 
(15)
Lampy wiszące Kobyłka
 
(14)
Lampy wiszące Limanowa
 
(11)
Lampy wiszące Humniska
 
(11)
Lampy wiszące Truskolasy
 
(11)
Lampy wiszące Bolesławiec
 
(11)
Lampy wiszące Mikołów
 
(11)
Lampy wiszące Józefów
 
(11)
Lampy wiszące Komorniki
 
(11)
Lampy wiszące Zawiercie
 
(11)
Lampy wiszące Śrem
 
(10)
Lampy wiszące Starachowice
 
(10)
Lampy wiszące Myślenice
 
(10)
Lampy wiszące Plewiska
 
(10)
Lampy wiszące Krosno
 
(9)
Lampy wiszące Maków Podhalański
 
(9)
Lampy wiszące Tczew
 
(9)
Lampy wiszące Przemyśl
 
(9)
Lampy wiszące Zamość
 
(9)
Lampy wiszące Stargard
 
(9)
Lampy wiszące Jarocin
 
(8)
Lampy wiszące Jarosław
 
(8)
Lampy wiszące Krotoszyn
 
(8)
Lampy wiszące Grudynia Wielka
 
(8)
Lampy wiszące Wałcz
 
(8)
Lampy wiszące Jelcz-Laskowice
 
(7)
Lampy wiszące Dębe Wielkie
 
(7)
Lampy wiszące Nowa Pogorzel
 
(7)
Lampy wiszące Koło
 
(7)
Lampy wiszące Legionowo
 
(7)
Lampy wiszące Gubin
 
(7)
Lampy wiszące Będzin
 
(7)
Lampy wiszące Środa Wielkopolska
 
(6)
Lampy wiszące Imielin
 
(6)
Lampy wiszące Skierniewice
 
(6)
Lampy wiszące Nowy Targ
 
(6)
Lampy wiszące Myszków
 
(6)
Lampy wiszące Środa Śląska
 
(6)
Lampy wiszące Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Lampy wiszące Krasnobród
 
(6)
Lampy wiszące Majdan Królewski
 
(6)
Lampy wiszące Grabów nad Pilicą
 
(6)
Lampy wiszące Osielsko
 
(6)
Lampy wiszące Sieraków
 
(6)
Lampy wiszące Zelów
 
(6)
Lampy wiszące Ropczyce
 
(5)
Lampy wiszące Poraj
 
(5)
Lampy wiszące Babiak
 
(5)
Lampy wiszące Jankowice
 
(5)
Lampy wiszące Sułkowice
 
(5)
Lampy wiszące Lubsko
 
(5)
Lampy wiszące Bażanowice
 
(5)
Lampy wiszące Koluszki
 
(5)
Lampy wiszące Ciechanowiec
 
(5)
Lampy wiszące Wągrowiec
 
(5)
Lampy wiszące Iłża
 
(5)
Lampy wiszące Świnoujście
 
(5)
Lampy wiszące Kamienna Góra
 
(5)
Lampy wiszące Brzeźnica
 
(5)
Lampy wiszące Zawadka
 
(5)
Lampy wiszące Brwinów
 
(5)
Lampy wiszące Milicz
 
(4)
Lampy wiszące Ełk
 
(4)
Lampy wiszące Siemiatycze
 
(4)
Lampy wiszące Wołów
 
(4)
Lampy wiszące Puławy
 
(4)
Lampy wiszące Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Lampy wiszące Jabłonna
 
(4)
Lampy wiszące Bielsk Podlaski
 
(4)
Lampy wiszące Dąbrówka
 
(4)
Lampy wiszące Węgrów
 
(4)
Lampy wiszące Ustroń
 
(4)
Lampy wiszące Pisarzowice
 
(4)
Lampy wiszące Braniewo
 
(4)
Lampy wiszące Cyców
 
(4)
Lampy wiszące Bieździedza
 
(4)
Lampy wiszące Strażów
 
(4)
Lampy wiszące Stare Juchy
 
(4)