| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Ikea |
| Kolor | kremowy |
| Pomieszczenie | Uniwersalne |
| Liczba punktów światła | 3 |
| Długość/wysokość | 146 cm |
| Średnica/szerokość klosza | 25 cm |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Głębokość produktu | 25 cm |
O przedmiocie
Oferta: b146a782-f23e-46f4-8a63-046f8423ff1a
Podobne wyszukiwania
Lampy podłogowe Warszawa
 
(95)
Lampy podłogowe Poznań
 
(33)
Lampy podłogowe Łódź
 
(27)
Lampy podłogowe Wrocław
 
(26)
Lampy podłogowe Kraków
 
(25)
Lampy podłogowe Długojów
 
(20)
Lampy podłogowe Szczecin
 
(16)
Lampy podłogowe Białystok
 
(16)
Lampy podłogowe Katowice
 
(15)
Lampy podłogowe Sosnowiec
 
(12)
Lampy podłogowe Opole
 
(12)
Lampy podłogowe Gdańsk
 
(11)
Lampy podłogowe Bydgoszcz
 
(10)
Lampy podłogowe Patrzyków
 
(10)
Lampy podłogowe Mikołajki
 
(10)
Lampy podłogowe Gdynia
 
(9)
Lampy podłogowe Gliwice
 
(9)
Lampy podłogowe Polanka
 
(8)
Lampy podłogowe Biłgoraj
 
(8)
Lampy podłogowe Częstochowa
 
(7)
Lampy podłogowe Żory
 
(7)
Lampy podłogowe Dakowy Mokre
 
(7)
Lampy podłogowe Lublin
 
(7)
Lampy podłogowe Pruszków
 
(7)
Lampy podłogowe Radom
 
(7)
Lampy podłogowe Stabrów
 
(6)
Lampy podłogowe Jelenia Góra
 
(6)
Lampy podłogowe Bytom
 
(6)
Lampy podłogowe Świdnica
 
(6)
Lampy podłogowe Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Lampy podłogowe Rzeszów
 
(6)
Lampy podłogowe Nawsie
 
(6)
Lampy podłogowe Miłki
 
(6)
Lampy podłogowe Jaworzno
 
(6)
Lampy podłogowe Michałowice
 
(6)
Lampy podłogowe Kalisz
 
(6)
Lampy podłogowe Przeźmierowo
 
(6)
Lampy podłogowe Sandomierz
 
(6)
Lampy podłogowe Kielce
 
(6)
Lampy podłogowe Kwidzyn
 
(5)
Lampy podłogowe Głuchołazy
 
(5)
Lampy podłogowe Grudziądz
 
(5)
Lampy podłogowe Łomianki
 
(5)
Lampy podłogowe Elbląg
 
(5)
Lampy podłogowe Września
 
(5)
Lampy podłogowe Toruń
 
(5)
Lampy podłogowe Oświęcim
 
(5)
Lampy podłogowe Zgorzelec
 
(5)
Lampy podłogowe Koszalin
 
(5)
Lampy podłogowe Włocławek
 
(4)
Lampy podłogowe Żywiec
 
(4)
Lampy podłogowe Dębe Wielkie
 
(4)
Lampy podłogowe Grójec
 
(4)
Lampy podłogowe Rokietnica
 
(4)
Lampy podłogowe Ruda Śląska
 
(4)
Lampy podłogowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Lampy podłogowe Białousy
 
(4)
Lampy podłogowe Namysłów
 
(4)
Lampy podłogowe Mielec
 
(4)
Lampy podłogowe Bielsko-Biała
 
(4)