| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Bohater / Bajka | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | dziewczynki, unisex, chłopcy |
| Barwa światła | wielokolorowy |
| Zasilanie | USB |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Włączanie | na pilota |
| Mocowanie | wolnostojąca |
| Cechy dodatkowe | podświetlenie podstawy LED |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 5906213222367 |
| Kod producenta | LAMPKA NOCNA LED PAD 16 KOLORÓW PAD LED |
| Długość/wysokość | 14.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.330 kg |
| Wysokość maksymalna | 14.50 cm |
| Średnica/szerokość podstawy | 10.00 cm |
| Moc | 2.00 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a5d26467-6ba1-4d43-b76f-c28f350c37d3
Podobne wyszukiwania
Lampki na biurko Gielniów
 
(16)
Lampki na biurko Warszawa
 
(11)
Lampki na biurko Kraków
 
(9)
Lampki na biurko Rybnik
 
(7)
Lampki na biurko Wrocław
 
(5)
Lampki na biurko Sękocin-Las
 
(4)
Lampki na biurko Raszyn
 
(4)
Lampki na biurko Białystok
 
(4)