| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | HP, Compaq |
| Typ | standardowy |
| Model | 655 |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Seria procesora | AMD E2 |
| Model procesora | AMD E2-1800 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bbe33ab0-9947-45d0-8f2e-bfc7da0d4005
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2215)
Laptopy Kielce
 
(653)
Laptopy Lublin
 
(203)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)