| Stan | Uszkodzony |
| Marka | HP, Compaq |
| Typ | standardowy |
| Model | Stream 14 |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Seria procesora | AMD A4 |
| Model procesora | AMD A4 Micro-6400T |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 30 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| System operacyjny | brak systemu |
| Cechy dodatkowe | Jest system próbny modyfikowany bez sterowników |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: da6252e8-253c-42ff-b9e6-ba9378f33577
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2212)
Laptopy Kielce
 
(653)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(42)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Kamienna Góra
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Brwinów
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)