| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Linia | regular |
| Płeć | kobieta |
| Marka | bez marki |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Szerokość pod pachami | 48 cm |
| Kolor | fioletowy |
| Odcień | lawendowy |
| Wzór dominujący | geometryczny |
| Rodzaj | wkładane przez głowę |
| Fason | klasyczny |
| Dekolt | łódka |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do bioder |
| Cechy dodatkowe | haft |
| Zapięcie | brak |
| Długość całkowita | 72 cm |
| Szerokość w ramionach | 48 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 225e995c-e6ae-4818-aa35-2819edd70dd1
Podobne wyszukiwania
Swetry Warszawa
 
(1858)
Swetry Koło
 
(564)
Swetry Lublin
 
(291)
Swetry Kielce
 
(168)
Swetry Gliwice
 
(125)
Swetry Łuków
 
(115)
Swetry Piaseczno
 
(81)
Swetry Jarosław
 
(78)
Swetry Szczecinek
 
(74)
Swetry Jelenia Góra
 
(69)
Swetry Sosnowiec
 
(67)
Swetry Chodzież
 
(66)
Swetry Opole
 
(65)
Swetry Myślenice
 
(64)
Swetry Nowy Targ
 
(55)
Swetry Elbląg
 
(52)
Swetry Tczew
 
(52)
Swetry Ostrów Wielkopolski
 
(52)
Swetry Zamość
 
(51)
Swetry Mysłowice
 
(47)
Swetry Brwinów
 
(35)
Swetry Witonia
 
(35)
Swetry Śrem
 
(34)
Swetry Wągrowiec
 
(31)
Swetry Legionowo
 
(28)
Swetry Morąg
 
(28)
Swetry Opalenica
 
(28)
Swetry Przemyśl
 
(28)
Swetry Zgierz
 
(27)
Swetry Chełmiec
 
(23)
Swetry Przędzel
 
(23)
Swetry Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Swetry Kluczbork
 
(22)
Swetry Młoszowa
 
(21)
Swetry Stargard
 
(21)
Swetry Wołów
 
(20)
Swetry Wadowice
 
(19)
Swetry Kłodzko
 
(19)
Swetry Puławy
 
(19)
Swetry Mareza
 
(19)
Swetry Czaniec
 
(18)
Swetry Będzin
 
(18)
Swetry Krasnystaw
 
(17)
Swetry Starachowice
 
(17)
Swetry Kudowa-Zdrój
 
(16)
Swetry Żywiec
 
(16)
Swetry Skierniewice
 
(15)
Swetry Ustroń
 
(15)
Swetry Kowary
 
(15)
Swetry Siemianowice Śląskie
 
(15)
Swetry Mikołajki
 
(15)
Swetry Myszków
 
(14)
Swetry Ruda
 
(13)
Swetry Celinów
 
(13)
Swetry Bochnia
 
(13)
Swetry Braniewo
 
(13)
Swetry Rydułtowy
 
(12)
Swetry Wymiarki
 
(12)
Swetry Tarnowo Podgórne
 
(11)
Swetry Łęczyca
 
(11)
Swetry Słupca
 
(11)
Swetry Pawęzów
 
(11)
Swetry Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Swetry Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Swetry Gryfice
 
(10)
Swetry Jelcz-Laskowice
 
(10)
Swetry Olsztynek
 
(10)
Swetry Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Swetry Stryszawa
 
(10)
Swetry Zręcin
 
(10)
Swetry Kobyłka
 
(9)
Swetry Łęczna
 
(9)
Swetry Mikołów
 
(9)
Swetry Czarna Woda
 
(9)
Swetry Tuszyn
 
(9)
Swetry Ełk
 
(9)
Swetry Milicz
 
(9)
Swetry Drwalew
 
(9)
Swetry Pasłęk
 
(9)
Swetry Strzelin
 
(9)
Swetry Siedlików
 
(8)
Swetry Piaski
 
(8)
Swetry Wałcz
 
(8)
Swetry Gródek
 
(8)
Swetry Chełmno
 
(8)
Swetry Siemiatycze
 
(8)
Swetry Kościelna Wieś
 
(8)
Swetry Szczyty
 
(7)
Swetry Limanowa
 
(7)
Swetry Tarnawa Dolna
 
(7)
Swetry Plewiska
 
(7)
Swetry Tułowice
 
(7)
Swetry Prochowice
 
(7)
Swetry Furmanów
 
(6)
Swetry Czersk
 
(6)
Swetry Radzyny
 
(6)