| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Model tabletu | inny |
| Kod producenta | 59-439355 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 121.20 mm |
| Wysokość | 122.00 mm |
| Waga | 320.00 g |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 3450 mAh |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1280 x 800 |
| Model procesora | MTK8121 |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Kod taryfy celnej | 84713000 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d9230c58-b8da-4115-bb17-b047988bdfd0
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(427)
Urządzenia Warszawa
 
(426)
Urządzenia Kielce
 
(90)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(84)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(47)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(28)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(17)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Wschowa
 
(16)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Pruszków
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Kobyłka
 
(10)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Tczew
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Kalisz
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Żywiec
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wągrowiec
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Mikołów
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Świdnica
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)