| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Model tabletu | inny |
| Transmisja danych | 3G |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, funkcja telefonu |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | zoom, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1024 x 600 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Kod producenta | 59444596 |
| Szerokość | 191.00 mm |
| Wysokość | 105.00 mm |
| Głębokość | 8.90 mm |
| Waga | 269.00 g |
| Układ graficzny | ARM Mali-400 MP2 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 3450 mAh |
| Model procesora | MediaTek MT8382M |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 612807be-6cc7-42c9-96b9-77d69ff1fde6
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Warszawa
 
(438)
Urządzenia Kielce
 
(98)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(52)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Pruszków
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Piaseczno
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Puławy
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)