| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | SilverCrest |
| Model | SDM 1500 D3 1500 W |
| Waga produktu | 3 kg |
| Typ | mop parowy |
| Zasilanie | sieciowe |
| Długość przewodu sieciowego | 6 m |
| Czas podgrzewania wody | 1 min |
| Moc | 1500 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 826fc605-69d6-4ea5-8b62-27ccd68d6e54
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(48)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(36)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(26)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(21)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(15)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Wejherowo
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(4)