| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3 kg |
| Kolor | złoty |
| Materiał dominujący | drewno |
| Kształt | okrągły |
| Szerokość całkowita | 41 cm |
| Marka | bez marki |
| Kod producenta | 2406486AP |
| Średnica | 41 cm |
| System liczbowy | cyfry rzymskie |
| Zawiera baterie | nie |
| Tarcza | analogowa |
| Zasilanie | baterie |
| Wysokość całkowita | 41 cm |
| Cechy dodatkowe | mechanizm kwarcowy |
| Typ | ścienny |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 84d8151f-7418-477e-b88d-df382af6fc06
Podobne wyszukiwania
Zegary Warszawa
 
(242)
Zegary Suwałki
 
(123)
Zegary Gdańsk
 
(89)
Zegary Rzeszów
 
(53)
Zegary Lublin
 
(35)
Zegary Bydgoszcz
 
(32)
Zegary Ustroń
 
(31)
Zegary Kielce
 
(26)
Zegary Baranów
 
(19)
Zegary Niedomice
 
(17)
Zegary Piaseczno
 
(17)
Zegary Sosnowiec
 
(17)
Zegary Blachownia
 
(16)
Zegary Przemyśl
 
(15)
Zegary Gliwice
 
(15)
Zegary Opole
 
(14)
Zegary Bielsko-Biała
 
(14)
Zegary Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Zegary Czechowice-Dziedzice
 
(12)
Zegary Strzelce Małe
 
(12)
Zegary Szczecinek
 
(11)
Zegary Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Zegary Jelenia Góra
 
(10)
Zegary Zamość
 
(10)
Zegary Olkusz
 
(9)
Zegary Jaworzno
 
(9)
Zegary Parczew
 
(8)
Zegary Stryszawa
 
(7)
Zegary Mysłowice
 
(7)
Zegary Malec
 
(7)
Zegary Pruszków
 
(7)
Zegary Klichy
 
(6)
Zegary Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Zegary Włocławek
 
(6)
Zegary Zawiercie
 
(6)
Zegary Glinno
 
(6)
Zegary Łapy
 
(6)
Zegary Jarosław
 
(6)
Zegary Otwock
 
(6)
Zegary Głogów
 
(6)
Zegary Żywiec
 
(6)
Zegary Zgierz
 
(6)
Zegary Elbląg
 
(6)
Zegary Czerwonak
 
(6)
Zegary Świnoujście
 
(5)
Zegary Limanowa
 
(5)
Zegary Szydłowiec
 
(5)
Zegary Turek
 
(5)
Zegary Racibórz
 
(5)
Zegary Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Zegary Siemianowice Śląskie
 
(5)
Zegary Mirsk
 
(5)
Zegary Jelcz-Laskowice
 
(5)
Zegary Nowy Kościół
 
(5)
Zegary Gubin
 
(5)
Zegary Świdnik
 
(5)
Zegary Biała Podlaska
 
(5)
Zegary Dębica
 
(5)
Zegary Rytwiany
 
(5)
Zegary Skierniewice
 
(5)
Zegary Kłodzko
 
(5)
Zegary Bolesławiec
 
(4)
Zegary Włodawa
 
(4)
Zegary Plewiska
 
(4)
Zegary Piekary Śląskie
 
(4)
Zegary Ziębice
 
(4)
Zegary Baciki Średnie
 
(4)
Zegary Posada
 
(4)
Zegary Żarki
 
(4)
Zegary Józefów
 
(4)
Zegary Stargard
 
(4)
Zegary Puławy
 
(4)
Zegary Dąbrówka
 
(4)
Zegary Strażów
 
(4)
Zegary Olsztynek
 
(4)
Zegary Żarnów
 
(4)
Zegary Jasionka
 
(4)
Zegary Choszczno
 
(4)
Zegary Czarków
 
(4)
Zegary Konin
 
(4)
Zegary Spiczyn
 
(4)
Zegary Imielin
 
(4)
Zegary Piastów
 
(4)
Zegary Żarów
 
(4)
Zegary Sulmówek
 
(4)
Zegary Wadowice
 
(4)
Zegary Zakliczyn
 
(4)
Zegary Golub-Dobrzyń
 
(4)
Zegary Ełk
 
(4)
Zegary Czapury
 
(4)
Zegary Słupsk
 
(4)
Zegary Tczew
 
(4)
Zegary Lubsko
 
(4)
Zegary Juszczyn
 
(4)
Zegary Lipinki
 
(4)
Zegary Słomniki
 
(4)