| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Motus |
| Model | Scooty 10 lite 2022 |
| Liczba kół | 2 |
| Cechy dodatkowe | klakson, licznik, oświetlenie, pompowane koła, prędkościomierz, składana, stopka, tempomat |
| Waga | 12.50 kg |
| Kolor | czarny |
| Średnica kół (cale) | 10.00 " |
| Wysokość kierownicy | 114 cm, 114 cm |
| Amortyzacja | brak |
| Moc silnika | 350.00 W |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 15 ° |
| Zasięg | 30.00 km |
| Prędkość maksymalna | 20.00 km/h |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 13.300 kg |
| Kod producenta | AKC052 |
| EAN (GTIN) | 5901821996143 |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Opony | pneumatyczne dętkowe, |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: d7b9edb1-edb1-4a1b-967b-7af788f5f5af
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(205)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(88)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(76)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(55)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(42)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(37)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(31)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(22)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(18)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Tarnów
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siedlce
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Gliwice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Śrem
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zgorzelec
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Łańcut
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Aleksandrów Łódzki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żywiec
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Pogwizdów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)