| Stan | Nowy |
| Marka | Motus |
| Model | Scooty 10 Plus |
| Liczba kół | 2 |
| Cechy dodatkowe | bluetooth, dedykowana aplikacja, klakson, licznik, oświetlenie, pompowane koła, prędkościomierz, składana, stopka, tempomat, wodoodporność |
| Waga | 18.40 kg |
| Kolor | szary |
| Średnica kół (cale) | 10.00 " |
| Wysokość kierownicy | 102 cm, 102 cm |
| Amortyzacja | przód i tył |
| Hamulec | elektroniczny |
| Moc silnika | 500.00 W |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 20 ° |
| Zasięg | 75.00 km |
| Prędkość maksymalna | 20.00 km/h |
| Liczba trybów jazdy | 4 |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19.700 kg |
| Kod producenta | 5901821994576 |
| EAN (GTIN) | 5901821994576 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6a52d1f7-19b7-4f25-a271-29f92e471621
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(194)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(91)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(73)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(51)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(39)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(38)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(32)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(18)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(17)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(12)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Gliwice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Brzeziny
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Włocławek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Tarnów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Goleniów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Oświęcim
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)