| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Ninebot |
| Model | KickScooter Max G2 D |
| Cechy dodatkowe | bluetooth |
| Waga | 24.30 kg |
| Kolor | czarny |
| Średnica kół (cale) | 10.00 " |
| Amortyzacja | pełna |
| Moc silnika | 450.00 W |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 22 ° |
| Zasięg | 70.00 km |
| Prędkość maksymalna | 20.00 km/h |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kod producenta | AA.05.15.01.0001 |
| EAN (GTIN) | 8720254405292 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0f0689a9-cb4c-40eb-96df-1d1174b7f362
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(194)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(91)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(73)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(50)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(41)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(37)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(33)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(22)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(17)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Gliwice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siedlce
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Włocławek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Oświęcim
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)