| Stan | Bardzo dobry |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | Omega |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Datownik |
| Szkiełko | szafirowe |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość koperty | 33 mm |
| Wysokość koperty | 40 mm |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | beżowy |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4bc5711b-14e6-48af-b6c6-a6262894c7b9
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1495)
Męskie Lublin
 
(200)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(137)
Męskie Kielce
 
(108)
Męskie Starachowice
 
(91)
Męskie Brzozów
 
(90)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Opole
 
(60)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Sosnowiec
 
(50)
Męskie Elbląg
 
(38)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(27)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Puławy
 
(22)
Męskie Przemyśl
 
(22)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(20)
Męskie Bolesławiec
 
(19)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Męskie Mikołów
 
(18)
Męskie Jelenia Góra
 
(18)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Bochnia
 
(16)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Stargard
 
(15)
Męskie Zgierz
 
(15)
Męskie Krotoszyn
 
(13)
Męskie Legionowo
 
(12)
Męskie Mysłowice
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Hrubieszów
 
(10)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Poniatowa
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Widuchowa
 
(8)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Namysłów
 
(6)
Męskie Brzeziny
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)