O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | OnePlus |
| Przekątna ekranu | 13.20 " |
| Model tabletu | Pad 3 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 289.60 mm |
| Wysokość | 210.00 mm |
| Głębokość | 6.00 mm |
| Waga | 675.00 g |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 12140 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Model procesora | SNAPDRAGON 8 ELITE |
| Częstotliwość procesora | 4.32 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4e8e1f10-929e-4f27-8288-58edc45af23b
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(437)
Urządzenia Warszawa
 
(422)
Urządzenia Kielce
 
(91)
Urządzenia Gliwice
 
(72)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(70)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(31)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(20)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Zgorzelec
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Żory
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)