| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | OnePlus |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, narciarstwo, tenis, chodzenie, siłownia, pływanie, wiosłowanie, jazda na rowerze, fitness |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, pulsometr, akcelerometr, wysokościomierz, żyroskop |
| System operacyjny | Android Wear |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 44 mm |
| EAN (GTIN) | 6921815625766 |
| Kod producenta | 6921815625766 |
| Szerokość koperty | 46.60 mm |
| Wysokość koperty | 47.00 mm |
| Grubość koperty | 12.10 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 49.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.330 kg |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 30af779a-af84-4112-89a7-a64f46c45634
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(954)
Smartwatche Lublin
 
(115)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Myślenice
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Płońsk
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Śrem
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)