| Stan | Nowy |
| Marka | OnePlus |
| Model | Watch |
| Kolor | szary |
| Rodzaj | smartband |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | okrągła |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 6921815626787 |
| Szerokość koperty | 47.60 mm |
| Wysokość koperty | 46.60 mm |
| Grubość koperty | 12.10 mm |
| Waga | 59.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.270 kg |
| Przekątna ekranu | 1.43 " |
| Pamięć RAM | 2048 MB |
| Wbudowana pamięć | 32768 MB |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Kod producenta | OPWWE234 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0b273618-b72a-4a4c-83d5-20ffd24bd940
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(972)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Krotoszyn
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)