| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i3-4170 |
| Seria | Intel Core i3 |
| Kod producenta | SR1PL |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 3.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 54 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | HD 4400 |
| Maksymalny pobór mocy | 54 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 77ea7944-07fa-4413-b227-a715ad26d43a
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(389)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(22)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Legionowo
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Gliwice
 
(12)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Dębica
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Szpęgawa
 
(4)