| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1155 |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model procesora | 2500 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Współczynnik TDP | 95 W |
| Proces technologiczny | 32 nm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 404d19ae-fe31-4478-ac26-f3d3f8c6d1fa
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(393)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(16)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szpęgawa
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)