| Stan | Bardzo dobry |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD 530 |
| Architektura | 64-bit |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Liczba wątków | 4 |
| Wersja opakowania | OEM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 kg |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.7 GHz |
| Generacja procesora | 6 |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.3 GHz |
| Model procesora | Intel Core i5-6400 2,7 GHz |
| Seria | Intel Core i5 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7193c35a-f27c-45c2-896e-f9775ab83c5c
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(388)
Procesory Gdańsk
 
(53)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Dębica
 
(8)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Nowa Dęba
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Szpęgawa
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)