| Stan | Nowy |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i9-14900K |
| Seria | Intel Core i9 |
| Kod producenta | BX8071514900K |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1700 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 6.00 GHz |
| Liczba wątków | 32 |
| Pamięć podręczna | 36.00 MB |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Współczynnik TDP | 125 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | wentylator |
| Maksymalny pobór mocy | 253 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.405 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7b9f88fb-ef95-4fb9-b312-57847554ccc5
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(393)
Procesory Gdańsk
 
(63)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(27)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)