| Stan | Bardzo dobry |
| Rok produkcji opon | 2021 |
| Szerokość felgi | 8.5" |
| Odsadzenie (ET) | 45 |
| Średnica felgi | 19" |
| Rodzaj opon | Letnie |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Powłoka | Matowa |
| Szerokość opony | 235 mm |
| Rodzaj felg | Aluminiowe |
| Profil opony | 35 |
| Kolor | czarny |
| Marka | Bridgestone |
| Liczba felg w ofercie | 4 szt. |
| Wykończenie | BLHM - czarny półmat |
| Producent felg | Rays |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Otwór centralny | 72,6 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d16df864-05f5-41ec-8357-9a40b6d041ac
Podobne wyszukiwania
Do samochodów Warszawa
 
(983)
Do samochodów Lublin
 
(204)
Do samochodów Kielce
 
(139)
Do samochodów Sosnowiec
 
(104)
Do samochodów Gliwice
 
(101)
Do samochodów Opole
 
(87)
Do samochodów Ostrów Wielkopolski
 
(60)
Do samochodów Mysłowice
 
(51)
Do samochodów Zgierz
 
(49)
Do samochodów Elbląg
 
(48)
Do samochodów Puławy
 
(46)
Do samochodów Zamość
 
(41)
Do samochodów Jelenia Góra
 
(41)
Do samochodów Legionowo
 
(37)
Do samochodów Kłodzko
 
(37)
Do samochodów Grodzisk Mazowiecki
 
(31)
Do samochodów Będzin
 
(30)
Do samochodów Bochnia
 
(30)
Do samochodów Mikołów
 
(30)
Do samochodów Skierniewice
 
(25)
Do samochodów Żywiec
 
(25)
Do samochodów Ostrów Mazowiecka
 
(25)
Do samochodów Siemianowice Śląskie
 
(24)
Do samochodów Jelcz-Laskowice
 
(23)
Do samochodów Stargard
 
(22)
Do samochodów Jarosław
 
(21)
Do samochodów Ełk
 
(21)
Do samochodów Kobyłka
 
(20)
Do samochodów Szczecinek
 
(19)
Do samochodów Myślenice
 
(19)
Do samochodów Przemyśl
 
(19)
Do samochodów Wadowice
 
(18)
Do samochodów Łuków
 
(17)
Do samochodów Kluczbork
 
(16)
Do samochodów Chodzież
 
(16)
Do samochodów Rydułtowy
 
(16)
Do samochodów Ząbkowice Śląskie
 
(16)
Do samochodów Słupca
 
(16)
Do samochodów Krotoszyn
 
(14)
Do samochodów Ropczyce
 
(14)
Do samochodów Milicz
 
(14)
Do samochodów Góra
 
(13)
Do samochodów Wołów
 
(13)
Do samochodów Poniatowa
 
(13)
Do samochodów Płońsk
 
(13)
Do samochodów Koło
 
(13)
Do samochodów Tuliszków
 
(13)
Do samochodów Józefów
 
(13)
Do samochodów Białogard
 
(13)
Do samochodów Łosice
 
(12)
Do samochodów Tarnowo Podgórne
 
(12)
Do samochodów Nowy Targ
 
(12)
Do samochodów Wągrowiec
 
(12)
Do samochodów Mszana Dolna
 
(12)
Do samochodów Sierpc
 
(11)
Do samochodów Poddębice
 
(11)
Do samochodów Komorniki
 
(11)
Do samochodów Łęczyca
 
(10)
Do samochodów Połczyn-Zdrój
 
(10)
Do samochodów Wałcz
 
(10)
Do samochodów Gryfice
 
(9)
Do samochodów Ustroń
 
(9)
Do samochodów Siemiatycze
 
(9)
Do samochodów Łęczna
 
(9)
Do samochodów Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Do samochodów Stary Sącz
 
(9)
Do samochodów Osielsko
 
(9)
Do samochodów Kamionki
 
(8)
Do samochodów Dobiegniew
 
(8)
Do samochodów Brwinów
 
(8)
Do samochodów Opalenica
 
(8)
Do samochodów Koronowo
 
(8)
Do samochodów Brzozów
 
(8)
Do samochodów Braniewo
 
(8)
Do samochodów Dobczyce
 
(8)
Do samochodów Myszków
 
(8)
Do samochodów Hrubieszów
 
(7)
Do samochodów Krapkowice
 
(7)
Do samochodów Tuszyn
 
(7)
Do samochodów Daleszyce
 
(7)
Do samochodów Wojnicz
 
(7)
Do samochodów Zambrów
 
(7)
Do samochodów Kolbudy
 
(7)
Do samochodów Tułowice
 
(7)
Do samochodów Imielin
 
(7)
Do samochodów Olsztynek
 
(7)
Do samochodów Włodawa
 
(7)
Do samochodów Mogilany
 
(7)
Do samochodów Motycz
 
(7)
Do samochodów Łochowo
 
(7)
Do samochodów Plewiska
 
(7)
Do samochodów Suchedniów
 
(6)
Do samochodów Dąbrówka
 
(6)
Do samochodów Jabłonna
 
(6)
Do samochodów Kamienna Góra
 
(6)
Do samochodów Gromadka
 
(6)