| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A15 5G |
| Kod producenta | SM-A156 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806095372518 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 76.80 mm |
| Wysokość | 160.10 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 195.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.290 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 396 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARm Mali-G57 MC2 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, krokomierz, magnetometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 44 h |
| Maksymalny czas czuwania | 10 |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 78909d23-d464-4c3f-8694-e949d8f5acd9
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3428)
Samsung Ełk
 
(601)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(435)
Samsung Gliwice
 
(225)
Samsung Opole
 
(142)
Samsung Sosnowiec
 
(120)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(86)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Stargard
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Puławy
 
(37)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)