| Stan | Nowy |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Slot karty pamięci | tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.197 kg |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Maksymalny czas rozmów | 44 h |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Marka telefonu | Samsung |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD PLS |
| Wysokość | 165.40 mm |
| Waga | 197.00 g |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Przekątna ekranu | 6.60 " |
| Kod producenta | SM-A236BZKUEUE |
| Szerokość | 76.90 mm |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 1.80 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Procesor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5e34d4e4-e101-4b06-a76b-a44c23baf86d
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3493)
Samsung Ełk
 
(616)
Samsung Kielce
 
(488)
Samsung Lublin
 
(426)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Opole
 
(152)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(102)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Stargard
 
(50)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Drwalew
 
(45)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Mikołów
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kłodzko
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Limanowa
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)