| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A16 5G |
| Kod producenta | 8806095781730 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806095781730 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 164.40 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 200.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 385 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G57 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: 1e96303d-7737-4b64-8f23-5658037fac47
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3358)
Samsung Ełk
 
(618)
Samsung Kielce
 
(453)
Samsung Lublin
 
(440)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Opole
 
(139)
Samsung Sosnowiec
 
(117)
Samsung Elbląg
 
(100)
Samsung Zamość
 
(93)
Samsung Piaseczno
 
(87)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Legionowo
 
(52)
Samsung Przemyśl
 
(50)
Samsung Zgierz
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(43)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mysłowice
 
(40)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(39)
Samsung Poniatowa
 
(39)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Samsung Stargard
 
(38)
Samsung Puławy
 
(35)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Sierpc
 
(33)
Samsung Wągrowiec
 
(30)
Samsung Nowy Targ
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Śrem
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kobyłka
 
(26)
Samsung Kamienna Góra
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Łuków
 
(24)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Szczyrk
 
(22)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Jabłonna
 
(20)
Samsung Bogdaniec
 
(20)
Samsung Głubczyce
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Kluczbork
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(17)
Samsung Rydułtowy
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Paczków
 
(16)
Samsung Koluszki
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Łęczna
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Myślenice
 
(15)
Samsung Słupca
 
(14)
Samsung Płońsk
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Ustroń
 
(14)
Samsung Chełmno
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Plewiska
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Gryfice
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Borówiec
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Góra
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Opalenica
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Szynwałd
 
(9)