| Stan | Nowy |
| Kod producenta | SM-A175FZKBEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A17 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806097651000 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 164.40 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 192.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 387 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | Mali-G710 MC10 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod EPREL | 2365700 |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b20ca5f5-6455-4450-8bce-c9adc4ff37c2
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3679)
Samsung Ełk
 
(616)
Samsung Kielce
 
(488)
Samsung Lublin
 
(458)
Samsung Gliwice
 
(229)
Samsung Opole
 
(147)
Samsung Sosnowiec
 
(132)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(106)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Stargard
 
(54)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brwinów
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Limanowa
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Koluszki
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)