O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A17 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, lampa błyskowa, samowyzwalacz, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-A175F/DSB |
| EAN (GTIN) | 8806097651000 |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 164.40 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 192.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Gęstość pikseli | 387 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Kod EPREL | 2365700 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3796491-ed6d-40a0-84c3-605e0eae3446
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3678)
Samsung Ełk
 
(616)
Samsung Kielce
 
(488)
Samsung Lublin
 
(458)
Samsung Gliwice
 
(243)
Samsung Opole
 
(147)
Samsung Sosnowiec
 
(132)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(106)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Stargard
 
(54)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Drwalew
 
(20)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Krotoszyn
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brwinów
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Limanowa
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Koluszki
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)