| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Galaxy A3 2017 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 7870 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, always on display |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-A320FZKNXEO |
| Szerokość | 66.20 mm |
| Wysokość | 135.40 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 138.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 143.000 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Gęstość pikseli | 312 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 2350 mAh |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Maksymalny czas czuwania | 338 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 48d39646-9190-4a4f-aea2-02dc3bab2863
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3531)
Samsung Kielce
 
(517)
Samsung Ełk
 
(498)
Samsung Lublin
 
(444)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(188)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(131)
Samsung Elbląg
 
(106)
Samsung Zamość
 
(93)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Zgierz
 
(52)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Puławy
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Legionowo
 
(47)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(24)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Kamienna Góra
 
(22)
Samsung Brwinów
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Paczków
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Białogard
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Słupca
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Gryfice
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Piekoszów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Drawsko
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)