O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Galaxy A5 2015 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 410 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 8806086614436 |
| Kod producenta | SM-A500FU |
| Szerokość | 69.70 mm |
| Wysokość | 139.30 mm |
| Głębokość | 6.70 mm |
| Waga | 123.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2300 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 306 |
| Maksymalny czas czuwania | 530 godz. |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e639df36-2365-42b1-8baa-90c0b00f0748
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3541)
Samsung Ełk
 
(491)
Samsung Kielce
 
(475)
Samsung Lublin
 
(426)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(158)
Samsung Opole
 
(146)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(90)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Mysłowice
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Stargard
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Puławy
 
(42)
Samsung Mikołów
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(26)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Limanowa
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Mszana Dolna
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Płońsk
 
(15)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)