| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A5 2017 |
| Kod producenta | SM-A520F |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | złoty |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Wysokość | 146.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 159.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.123 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 424 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 7880 |
| Częstotliwość procesora | 1.90 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-T830MP3 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, krokomierz, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | always on display, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 960 min |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 11787e3c-3a6e-4f67-a72b-99d09cbd7b1d
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3659)
Samsung Ełk
 
(606)
Samsung Kielce
 
(458)
Samsung Lublin
 
(428)
Samsung Gliwice
 
(228)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(110)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(101)
Samsung Zamość
 
(94)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Samsung Jelenia Góra
 
(60)
Samsung Mysłowice
 
(59)
Samsung Stargard
 
(53)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Puławy
 
(46)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Zgierz
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Będzin
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kamienna Góra
 
(28)
Samsung Kłodzko
 
(27)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Brzozów
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Mszana Dolna
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Stary Sącz
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)