| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Galaxy A53 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 1280 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, always on display |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 8806094063769 |
| Kod producenta | SM-A536BZKNEUE |
| Szerokość | 74.70 mm |
| Wysokość | 159.50 mm |
| Głębokość | 8.10 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 291.800 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G68 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: edaca262-a1a7-4d39-81cb-cd7ee684c6b0
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3562)
Samsung Kielce
 
(581)
Samsung Ełk
 
(495)
Samsung Lublin
 
(440)
Samsung Gliwice
 
(229)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(170)
Samsung Opole
 
(152)
Samsung Sosnowiec
 
(133)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Zgierz
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(51)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Puławy
 
(47)
Samsung Przemyśl
 
(46)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Drwalew
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(33)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Kamienna Góra
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Samsung Hrubieszów
 
(16)
Samsung Janów Lubelski
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Bukowno
 
(11)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Piekoszów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Bogdaniec
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Milicz
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Drawsko
 
(9)
Samsung Sulęcin
 
(9)